Умови Використання

Увага! Перед використанням цього веб-сайту уважно прочитайте ці Умови використання. Якщо Ви не згодні з цими Умовами використання, не використовуйте, будь ласка, цей веб-сайт.


Ці Умови використання (разом з Політикою конфіденційності) регулюють права та обов’язки Користувача (далі-Умови), згідно з якими Користувач може користуватися веб-сайтом: https://designkitchen.com.ua/. Доступ Користувача до Сайту і його використання підпадає під дію цих Умов використання та всіх застосовних законів і інструкцій. Одержуючи доступ до Сайту і використовуючи його, Користувач приймає без обмежень і застережень ці Умови використання, і визнає, що будь-які інші угоди між Користувачем і адміністрацією школи «Design kitchen school» замінюються з огляду на зміст цього документу.


1. ТЕРМІНИ

1.1. У цих Умовах використання використовуються такі терміни:

1.1.1. «Адміністрація сайту школи «Design Kitchen School» (далі – Адміністрація) - уповноважені співробітники на управління сайтом, що діють від імені школи «Design Kitchen School», які організовують і здійснюють обробку персональних даних, а також визначають цілі обробки персональних даних, зміст персональних даних, що підлягають обробці, дії або операції, що здійснюються з персональними даними.

1.1.2. «Користувач» - особа, яка має доступ до веб-сайту, за допомогою мережі Інтернет, використовує сайт школи «Design Kitchen School» та є суб'єктом персональних даних, у відповідності з п. 1.1.3.

1.1.3. «Персональні дані» - інформація, що стосується прямо або побічно певної фізичної особи (суб'єкту персональних даних) – користувача веб-сайту школи. Перелік персональної інформації, яку збирає Адміністрація зазначена у Політиці конфіденційності.

1.1.4. Сайт – веб-сайт школи, який знаходиться за адресою: https://designkitchen.com.ua/


2. ДОСТУП ДО САЙТУ

2.1. Доступ до Сайту для Користувачів можливий на тимчасовій основі, та Адміністрація залишає за собою право скасувати або змінити діяльність, здійснювану Сайтом, без попереднього повідомлення. Адміністрація не несе відповідальності, якщо з будь-яких причин Сайт буде недоступним у будь-який час і на будь-який період. Адміністрація має на меті оновлювати свій Сайт регулярно та може змінювати контент у будь-який час. Якщо виникне потреба, Адміністрація може тимчасово припинити доступ до Сайту або припинити його на невизначений строк.

2.2. Користувач несе відповідальність за всі налаштування, які необхідні для доступу до Сайту.


3. ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ

3.1. Адміністрація надає дозвіл на використання Сайту наступним чином:

3.1.1. Користувач може зберегти Контент, однак тільки з метою інформаційного, некомерційного, неприбуткового особистого використання й за умови, що Користувач не буде видаляти, змінювати або приховувати будь-яку інформацію, частину Контенту або роз'яснення (наприклад, роз'яснення щодо авторських прав або вказання на правовласника), які містяться в Контенті, а також буде копіювати Контент для особистих некомерційних цілей з обов’язковою вказівкою на джерело цього Контенту.

3.1.2. Користувач не може розповсюджувати, модифікувати, копіювати (окрім такого копіювання, яке зазначене вище), передавати, викладати, повторно вживати, публікувати, ліцензувати, створювати похідні роботи, передавати, продавати або в інший спосіб використовувати Контент без попереднього письмового дозволу Адміністрації.

3.1.3. В якості умови успішного використання цього Сайту Користувач гарантує Адміністрації, що він/вона буде використовувати цей Сайт лише з метою, встановленою цими Умовами використання. Користувач не буде використовувати цей Сайт в такий спосіб, який становить або створює можливість поведінки, що буде розглядатися як кримінальний злочин, або створить передумови для громадсько-правової відповідальності, або в інший спосіб порушуватиме будь-який закон. Користувач не буде використовувати Сайт для розміщення або передачі будь-якого матеріалу, що порушує авторські права, є загрозливим, неправильним, свідомо фальшивим, образливим, принизливим, наклепницьким, образливим для людської честі, грубим, нецензурним, скандальним, підбурливим, порнографічним або непристойним. Адміністрація буде повністю співпрацювати з будь-якими органами державної влади або виконувати будь-яке рішення суду, що просить або вимагає розкриття особистості будь-кого, хто розміщує або передає будь-які такі матеріали або інформацію. Користувач також гарантує, що повідомить Адміністрацію про будь-яке незаконне або заборонене використання цього Сайту будь-якими третіми сторонами, щойно Користувачу стане відомо про це.

3.1.4. Користувачу заборонено використовувати Сайт для рекламування або для проведення маркетингових кампаній.


4. ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

4.1. Будь-які персональні дані, які передаються на Сайт в будь-який спосіб, будуть використовуватися Адміністрацію відповідно до Політики конфіденційності. Будь-які інші повідомлення чи матеріали, надіслані на Сайт, такі як питання, коментарі, пропозиції не будуть вважатися персональними даними.


5. ОБМЕЖЕННЯ ДОСТУПУ

5.1. Адміністрація має право заборонити і/або зупинити передачу даних Сайту (або його декількох сервісів) для будь-якого Користувача, у тому випадку, якщо Адміністрація вирішить що, такий доступ може становити небезпеку для Адміністрації і/або для Користувача і/або будь-якої третьої сторони, а також якщо цей Користувач порушив Умови використання і/або вимоги законодавства.

5.2. Адміністрація залишає за собою право призупинити роботу Сайту (повністю або частково) через роботи з оновлення, удосконалення програмного забезпечення або удосконалення його захисних функцій. У такому випадку Сайт не буде доступним для Користувачів.


6. ВІДМОВИ ВІД ГАРАНТІЙ

6.1. Контент цього Сайту може містити неточності або типографічні/друкарські помилки. Періодично на Сайті можуть вноситись зміни без повідомлення про це. Однак, Адміністрація не бере на себе зобов'язань щодо регулярного оновлення інформації, що міститься на цьому Сайті. Більше того, Адміністрація не гарантує, що цей Сайт буде працювати без перерв та помилок, що дефекти будуть періодично виправлятися, або що він сумісний з комп'ютером Користувача, програмним забезпеченням і технічними засобами, що Сайт буде безпечним, що помилки будуть фіксуватися на Сайті, що сервер, який забезпечує роботу Сайту, вільний від вірусів і будь-якого іншого шкідливого програмного забезпечення.

6.2. Адміністрація докладає зусиль для підтримки доступності контенту Сайту. Однак, Користувач приймає той факт, що Адміністрація має право змінювати і/або на тимчасовій або постійній основі призупиняти роботу всього Сайту або його частини без попереднього попередження Користувача, з огляду на те, що доступність може зазнавати небажаного впливу з боку обладнання Користувача, інших комунікаційних мереж, через велику кількість людей, що намагаються увійти на Сайт водночас, або з інших причин. Відповідно, Адміністрація не несе ніякої відповідальності за шкоду, що витікає з неможливості доступу для Користувачів до Сайту, за призупинення роботи всього Сайту або його частини, затримку, недоставку, переривання, погану якість або втрату контенту, існування будь-якої помилки. У кожному випадку Адміністрація залишає за собою право переривати і будь-який час, постійно або тимчасово, роботу всіх частин Сайту для технічної підтримки, удосконалення або з будь-якої іншої причини.

6.3. Увесь контент підлягає змінам і надається Користувачу таким як є, без висловлених явно чи неявно гарантій, включаючи, але не обмежуючись, неявні гарантії відповідності, комерційної придатності, відповідності певним спеціальним цілям або непорушення прав інтелектуальної власності. Не обмежуючи сказане вище, Адміністрація не гарантує й не заявляє, що використання Користувачем будь-якого Контенту не порушить права інтелектуальної власності будь-яких третіх сторін, і що Контент буде точним, повним і сучасним.


7. ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

7.1. Використання Сайту відбувається на власний ризик Користувача. Ні Адміністрація, ні будь-який її працівник, або будь-яка інша сторона, що задіяна у створенні, випуску або роботи Сайту, не несуть відповідальності за будь-яку пряму, непряму, випадкову, спеціальну, передбачувану або будь-яку іншу шкоду, що витікає або будь-яким чином пов'язана з використанням цього Сайту, незалежно від того, чи вона базується на контракті, правопорушуючій дії (включаючи недбалість), суворій відповідальності або на чомусь іншому, навіть за умови попередження про можливість будь-якої такої шкоди.

7.2. Адміністрація не несе відповідальності за будь-які непрямі, випадкові, особливі, або штрафні збитки що виникають, в тому числі через використання або спроби використання Сайту.

7.3. Вся інформація, яка розміщується на вказаному Сайті, є повною та достовірною на момент її опублікування, та має сприйматись будь-яким Користувачем такою як є, без жодних спотворень та домислів, що може змінити суть вказаної інформації.

7.4. Послуги, які розміщені на Сайті, використовується як є. Будь-які претензії щодо функціональних чи технічних характеристик вказаного сервісу не можуть бути пред’явлені Адміністрації.

7.5. Адміністрація може у на власний розсуд будь-який час, будь-яким способом змінити послуги, які розміщені на Сайті.

7.6. Будь-яка інформація, що розміщена на Сайті, та стосується будь-кого аспекту послуг, які розміщені на Сайті, не може бути підставою для пред’явлення будь-яких претензій Адміністрації щодо неналежного надання послуг.

7.7. Адміністрація у будь-який час та на власний розсуд змінювати будь-які пропозиції, в тому числі акційні, що розміщені на сайті, і така заміна не може бути підставою для скарг Користувача.


8. ВІРУСИ, ХАКЕРСТВО ТА ІНШІ ПОРУШЕННЯ

8.1. Користувачу забороняється неправильно використовувати цей Сайт шляхом свідомого занесення вірусів, троянських програм або інших матеріалів, які є зловмисними або технологічно шкідливими. Користувачу забороняється робити спроби несанкціонованого доступу до Сайту, на сервер, де зберігається Сайт, або на будь-який сервер, комп'ютер або базу даних, поєднані з Сайтом. Користувачу забороняється атакувати Сайт через атаку типу «відмова в обслуговуванні» (DoS) або розподілену атаку «відмова в обслуговуванні» (DoS). Будь-яка дія з числа вище названих може вважатися кримінальним правопорушенням, згідно чинного законодавства й може переслідуватися відповідно.

8.2. Адміністрація не несе відповідальності за будь-яку шкоду, викликану розподіленою атакою «відмова в обслуговуванні» (DoS), вірусами або іншим технологічно шкідливим матеріалом, що може вразити комп'ютерне обладнання, комп'ютерні програми, дані або запатентовані матеріали Користувача через використання Сайту або через завантаження будь-якого матеріалу, розміщеного на Сайті, або на будь-якому веб-сайті, що з’єднаний з ним. Згідно з належною комп'ютерною практикою, Адміністрація попереджає Користувачів про необхідність перевірки на віруси всіх матеріалів і/або контенту, який доступний і/або завантажений з Сайту, шляхом використання комерційно доступного сучасного програмного забезпечення для перевірки на віруси.


9. З'ЄДНАННЯ З САЙТАМИ ТРЕТІХ СТОРІН

9.1. Сайт може містити посилання на веб-сайти, що знаходяться у власності й керуються третіми сторонами, відмінними від Адміністрації. Такі посилання наводяться виключно для зручності Користувача. Адміністрація не контролює й не несе відповідальності за роботу таких сайтів, їх контент, Політику конфіденційності, Умови використання та безпечність. Не обмежуючи вище зазначене, Адміністрація, зокрема, відмовляється від наступної відповідальності, якщо такі сайти:

9.1.1. Порушують права інтелектуальної власності будь-яких третіх сторін;

9.1.2. Є неточними, неповними або дезінформуючими;

9.1.3. Є комерційно невигідними й не підходять для виконання спеціальних цілей;

9.1.4. Не забезпечують належну захищеність;

9.1.5. Містять віруси або інші об'єкти руйнівного характеру;

9.1.6. Є наклепницькими або кривдять людську гідність;

9.2. Адміністрація не забезпечує візування контенту або будь-якого продукту або послуг, доступних на таких сайтах.


10. ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

10.1. Права інтелектуальної власності та інші права на будь-які зображення, доменне ім’я, програмне забезпечення тощо належать Адміністрації. Користувачу заборонено будь-яким чином порушувати ці права у відповідності з чинним законодавством.


11. ЗМІНИ ДО УМОВ

11.1. Адміністрація може в будь-який час і без попередження змінити ці Умови використання шляхом оновлення цього документу. Будь-які такі зміни є обов'язковими для Користувача, і тому Користувач має час від часу відвідувати цю сторінку для перегляду поточних Умов використання. Ці Умови використання не можуть змінюватися Користувачем.


12. ЗАГАЛЬНІ ЗАУВАЖЕННЯ

12.1. Ці Умови використання регулюються у відповідності із законодавством України. Суди загальної юрисдикції, розташовані в межах України, мають виняткову юрисдикцію щодо будь-яких спорів, що витікають з, стосуються або пов'язані з цими Умовами використання і/або Сайтом.

12.2. Усі права та засоби судового захисту за цими Умовами використання є сукупними і не є виключними щодо будь-яких прав і засобів судового захисту, передбачених законом або будь-яким іншим договором.

12.3. Якщо будь-яка частина Умов буде визнана недійсною або неможливою для виконання згідно з чинним законодавством, включаючи, але не обмежуючись, відмови від гарантій і обмеження відповідальності, викладені вище, недійсне або неможливе для виконання положення повинно бути замінене дійсним положенням, можливим для виконання, що якомога близько відповідає призначенню початкового положення, а інші частини Умов, що не були визнані недійсними або неможливими для використання згідно з чинним законодавством, буде зберігати законну силу.

12.4. Надрукована версія цього Сайту та цих Умов й будь-яких повідомлень, наданих у електронній формі, може бути поданою до судового спору в якості доказів.